پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 25 خرداد 1401
کد 720

برگزاری شورای مسکن شهرستان خداآفرین

جلسه شورای مسکن شهرستان خداآفرین  به ریاست فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خداآفرین، دراین جلسه مقرر شد:

⬅️متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن که ساکن خمارلو هستند ولی مدارک احراز سکونت ندارند مدارک دوران تحصیلی در شهر خمارلو با تایید کمیته مسکن احراز هویت شوند در شرایط خاص نیز کمیته متشکل از نمایندگانی از فرمانداری، راه وشهرسازی، بنیاد مسکن، شورای شهر خمارلو و آموزش وپرورش در محل فرمانداری تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ واجرایی گردد.

⬅️ مقرر گردید اراضی ملی شهرهای عاشقلو و لاریجان ظرف مدت 10 روز توسط اداره منابع طبیعی و با درخواست مجدد راه و شهرسازی و ارائه مختصات توسط راه و شهرسازی ظرف مدت 10 روز تحویل راه و شهرسازی گردد.

⬅️ مقرر گردید اداره راه و شهرسازی اراضی در نظر گرفته شده برای طرح نهضت ملی مسکن را ظرف مدت 3 روز کتبا به ادارات خدمات رسان ارسال نماید.

⬅️ مقرر گردید استعلامات از ادارات در هر زمینه ای ظرف مدت 20 روز کاری پاسخ  داده شود و در صورتی  که دستگاهی به هر دلیلی نیاز به فرصت پاسخگویی بیشتری داشته باشد باید کتبا اعلام نماید در غیر اینصورت به منزله موافقت با موضوع استعلام خواهد بود و تمامی عواقب بعدی بر عهده دستگاه مربوطه خواهد بود .

⬅️مقرر گردید ساخت و سازهای روستایی بدون پروانه توسط دهیاران و بخشداران کنترل و تمامی ساخت و سازها برای دریافت مجوز و تهیه نقشه و نظارت به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارجاع داده شوند و نسبت به تشکیل پرونده ماده 99 برای تخلفات ساختمانی اقدام گردد.

⬅️ مقرر گردید راه و شهرسازی در خصوص زمینهایی که در سالهای گذشته به شرکت تعاونی فرهنگیان تحویل نموده و علیرغم دریافت دفترچه واگذاری ازسوی شرکت تعاونی عملا زمینی دریافت ننموده اند ظرف مدت یک ماه تعیین تکلیف و زمین معوض به اعضای جامانده واگذار نمایند.

⬅️مقرر شد در اراضی داخل محدوده شهر خمارلو برای متقاضیان مسکن جهت صدور پروانه در صورت عدم ارائه سند مالکیت استعلامات لازم از ادارات مرتبط انجام گیرد.

⬅️در شهرستان خداآفرین تعداد 327 نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام نموده اند که ازاین تعداد 26 نفر حائز شرایط می باشند که 18 نفر مبالغ خود را واریز نموده اند و 16 نفر زمین خود را تحویل گرفته اند  و کارهای اجرایی بقیه متقاضیان در حال انجام هست.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 25 خرداد 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی خدآفرین