پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 19 خرداد 1401
کد 718

مراسم تودیع و معارفه روسای جدید و سابق جمعیت هلال احمر خداآفرین

فرماندار خداآفرین: فعالیت و خدمات جمعیت هلال احمر موجب آرامش مردم است.
فرماندار خداآفرین با تاکید بر نقش جمعیت هلال احمر در ایجاد آرامش و افزایش مشارکت‌های مردم در حوادث وامداد ونجاتهای کشور گفت: آرامشی که به موجب فعالیت امداد گران، داوطلبان و جوانان  در جامعه و مردم ایجاد می شود نوعی اطمینان خاطر در زمان وقوع بحران است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خداآفرین، علی اکبر نکونام در مراسم تودیع و معارفه روسای جدید وسابق جمعیت هلال احمر شهرستان با اشاره به اصول رفتارهای هلال احمر از جمله بی غرضی و بی طرفی، استقلال، خدمت داوطلبانه، بشر دوستانه بودن و یگانگی و جهان شمولی بودن، گفت: هلال احمر چندین شاخه گسترده دارد که می تواند از طریق تعامل با سایر ارگانها و ادارات در دستیابی به اهداف خود موفق تر عمل کند.
وی در ادامه با ابراز تأسف از محرومیت اقتصادی و معیشتی مردم این شهرستان با وجود حاصلخیز بودن افزود مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه خداآفرین شایسته خدمات بهتر و بیشتر و توسعه همه جانبه هستند.
نکونام همچنین با تقدیر از زحمات و خدمات شایسته رییس سابق هلال احمر این شهرستان  و با آرزوی موفقیت برای رئیس جدید خواستار تعامل بیشتر با ادارات به منظور خدمت و ایجاد آرامش روحی در مردم شد.


مشاور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز در این جلسه با بیان اینکه هلال احمر یک مجموعه مردم نهاد است گفت خصلت اصلی هلال احمر خدمت داوطلبانه است.
شیرازی افزود تغییر مسئولیت در هلال احمر صرفا یک تشریفات اداری بوده و هدف از آن چرخش نخبگان و استفاده از فکر و توانایی و عملکرد جدید برای خدمات بهتر  است. وی با تاکید بر داوطلب محور بودن هلال احمر در فراسوی مرزها هدف این نهاد  را تسکین آلام بشریت توصیف کرد.

در این جلسه پناه حسن زاده به عنوان رییس جدید جمعیت هلال احمر خداآفرین معرفی و از خدمات عبادت عبدلی رییس سابق قدردانی شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 خرداد 1401
  • توسط کاربر روابط عمومی خدآفرین