پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398
کد 664

فرماندار شهرستان خداآفرین باصدور پیامی از اقشار مختلف مردم شریف شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

روز قدس، روز تجلي دفاع از آزادي و حقوق مسلمانان، روز استقامت، سرافرازي، عدالتخواهي و اتحاد دنياي اسلام است

متن این پیام به شرح زیر است:

 

⚜بسم الله الرحمن الرحیم ⚜

 

روز قدس، روز تجلي دفاع از آزادي و حقوق مسلمانان، روز استقامت، سرافرازي، عدالتخواهي و اتحاد دنياي اسلام است.

وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر استکبار جهانی از آرمانهای امام راحل (ره) در نامگذاری این روز بود.

روز قدس چنانچه بنیانگذار جمهوری اسلامی نیز به آن اشاره داشته است تنها متعلق به یک سرزمین ویک ملت نیست بلکه مبارزه ای دائمی است با هرآنچه درخود نماد برتری جویی ,نژادپرستی وطغیان علیه مظاهر انسانیت وبرابری وآزادگی راهمراه داشته باشد .ازاین رو است که "روزجهانی قدس " می تواند نمادی برای این مبارزه تاریخی وهمیشگی درهمه ادوار وموقعیت ها باشد .

 

اینجانب ضمن پاسداشت این روز تاریخی وبا ابراز سلام واحترام به ارواح طیبه همه شهدای راه آزادی وبرابری به خصوص شهدای فلسطین ولبنان از همه خواهران وبرادران و مردم عدالت جو وصلح طلب شهرستان خداآفرین دعوت می نمایم با گرامیداشت این روز وحضور درراهپیمایی روز جهانی قدس ,باشکوهتر ازهمیشه درروز جمعه ۱۰خرداد مصادف با ۲۵ماه مبارک رمضان با حضور یکپارچه درراهپیمایی روز قدس ,وحدت واتحاد امت اسلامی رادرمسیر تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف به نمایش گذاشته واهداف ضدانسانی واستعماری را محکوم نمایند .

 

مردم شریف شهرستان خداآفرین و مسئولان ادارات به ویژه کارکنان دولت، همچون سالهای گذشته پا به پای ملت بزرگ ایران با حضور پر شور خود دراین راهپیمایی ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مسلمانان فلسطین و ابراز نفرت و انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی، موجب دلگرمی مردم آزاده و بی دفاع فلسطین شده و با اقتدار خود ثابت می کنند که فلسطین همچنان مسأله اصلی جهان اسلام است.

 

علی امیری راد

فرماندار شهرستان خداآفرین

هشتم خرداد ماه سال ۱۳۹۸

 

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی خدآفرین