شنبه 4 خرداد 1398 19 رمضان 1440 25 مه 2019
تاریخ : شنبه 20 بهمن 1397
کد 579

پیام تسلیت فرماندار خداآفرین به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خداآفرین علی امیری راد فرماندار شهرستان خداآفرین طی پیامی سالروز شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت :

متن پیام بدین شرح است؛

 

⚜بسم الله الرحمن الرحیم⚜

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

 

🖋فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه (س) است.

🖋روزهای غمباری که شیعیان جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند، در مظلومیت او ندبه می کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می گیرند.

 

🖋حضرت فاطمه (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد. شهادت جانسوز ایشان، آموزه ای متعالی در باب ولایتمداری و دفاع از ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) و امام زمانمان و ولی امرمسلمین است.

 

🖋اینجانب فرارسیدن ایام غم بار فاطیمه وسالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بانوی آب و آیینه و اسوه زنان عالم را بر محضر مبارک حضرت ولیعصر(عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رهروان راستینش و مردم متدین و ولایتمدار شهرستان خداآفرین تسلیت عرض نموده، امید است در سایه الطاف حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب بتوانیم خدمتگزار لایقی برای مردم باشیم.

 

علی امیری راد

فرماندار شهرستان خداآفرین

 

  • نوشته شده
  • در شنبه 20 بهمن 1397
  • توسط نبی محمودزاده (کارشناس فناوری اطلاعات فرمانداری خداآفرین)